Get Adobe Flash player

Цыганский ансамбль

Статистика 

Тамада Белая Церковь

Тамада Біла Церква Галіна Старжинська

     Тамада Галіна Старжинська

         Адрес: г.Белая Церковь

     Телефоны: +38-063-567-65-95  +38-067-250-70-21

                  Стоимость: договорная

Цікаво, весело, професійно, насичена програма. Погоджуємо сценарій та враховуємо всі Ваші побажання. Ваші гості і Ви самі станете учасниками костюмованого міні шоу(артистами).
Конкурси, розваги.

Ви покохали одне одного. Ви вирішили ніколи не розлучатися. Вже куплені обручки і замовлено весільну фату. В приємних клопотах по підготовці до весілля не слід забувати про людину, яка зробить ваше свято по-справжньому веселим, неповторним та щирим на почуття та гумор.

Шукаєте тамаду у Білій Церкві? Це не повинна бути людина, що формально заповнює паузи між танцями і тостами. Ми пропонуємо для вашого свята справжніх майстрів, які створюють чудовий настрій та невимушену атмосферу.

Тамада Біла Церква від нашого весільного порталу – це завжди креативність, бездоганна імпровізація, життєрадісний гумор та запальний музичний супровід, від якого ноги самі линуть у веселий танок.

Тамада у Білій Церкві продумає до найменших деталей та легко, динамічно та оригінально проведе будь-які заходи: випускний вечір, ювілей вашої близької людини, день народження, корпоратив, Новий рік.

Наші переваги

Плануючи незабутню подію у своєму житті, багато з нас вагається, чи варто витрачатися на професійного тамаду, коли цю роль може виконати хтось із родичів. Будьте відверті самі з собою: хіба вам вже не доводилося шкодувати про те, що свято перетворилося в буденне нудне застілля? Сподіваємося, що цього разу ви не повторите своїх помилок!

Запросивши на своє свято справжнього професійного тамаду у Білій Церкві, ви можете бути впевнені у його найкращих професійних якостях:
 • всебічній ерудованості;
 • вмінні підтримати будь-яку розмову;
 • красномовстві та ідеальній дикції;
 • серйозному ставленню до своєї справи;
 • почутті гумору та дотепності;
 • вмінні знайти індивідуальний підхід до гостей;
 • імпозантному зовнішньому вигляді.

Найкращі ведучі вже чекають на особисту зустріч з вами, на якій ми зможемо обговорити майбутній сценарій та врахувати всі ваші побажання.

Наша мета – зробити ваше свято незабутнім!

1
2
3
4
5
6
7
8
1/8 
start stop bwd fwd
      

Comments  
 •  
 •  

#3 Аленочка Домащук » 12.08.2015 07:55

Галина Іванівна!!!!!!! ! Низький вам уклін від нас!!! Все було наскільки класно, просто не описати словами! Ми і всі наші гості отримали незабутні враження!!! Всім дуже - ну дуже сподобалося!!! Нам всі гості говорили що такої СУПЕР тамади ще не бачили!!! ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ТАКЕ ЧУДОВЕ ПРОВЕДЕННЯ, І ЗА ПРЕКРАСНИЙ НАСТРІЙ НА ВЕСІЛЛІ!!!!!!!! !!!!!!!!!
+2 +−

Аленочка Домащук

 •  
 •  

#2 Татьяна Тищенко » 28.07.2015 14:31

Дуже дякуємо Вам за емоції та враження, які отримали і ми і наші гості на весіллі!!! Окрема подяка за фото та відео, які нагадуватимуть про цей значущий день для нашої Родини
+2 +−

Татьяна Тищенко

 •  
 •  

#1 Яна » 18.06.2015 05:14

Безмежно вдячні за проведення нашого свята. Дякуємо Вам за чудову організацію, конкурси, обряди та неймовірну атмосферу на нашому весіллі! Ми дуже щасливі і раді, що все пройшло просто супер-класно і в цьому є і Ваша велика заслуга! Гості всі в приємному шоці від Ваших конкурсів, сміху було повен зал! Всі лишилися ну дуже задоволеними
+2 +−

Яна

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Найти тамаду

Рекламный блок

Здесь может

быть Ваша

реклама