Get Adobe Flash player

Цыганский ансамбль

Статистика 

Тамада Белая Церковь

Тамада Біла Церква Олексій Задирака

        Тамада - певиц Алексей

             Адрес: г.Белая Церковь

        Телефоны: +38-063-567-65-95   +38-067-250-70-21

                     Стоимость: договорная

  Опытный и умелый тамада на свадьбу – это, безусловно, талантливый человек, который умеет себя подать, и завладеть вниманием аудитории.

Обов’язковою особою будь-якого свята є не тільки молодята на весіллі, ювіляр на іменинах чи переможець на святковому заході, а веселий та активний тамада Біла Церква. Але будь-який ведучий чи артист, що застосовує монотонне читання готового сценарію та використовую шаблонні фрази, не зможе перетворити звичайне свято на незабутню феєрію. Задача ведучого – зробити свято цікавим для усіх гостей: і активних, хто постійно приймає участь у конкурсах і забавах, і тих, хто віддає перевагу тихенько сидіти за святковим столом.

Талановитий тамада – це унікальна людина, яка відрізняється із усього натовпу особливим голосом, винятковими музичними здібностями та вмінням імпровізувати у будь-якій ситуації. Будь-який тамада обов’язково має відповідати вимогам, багато вміти та знати:

  • Артист має вільно спілкуватись українською і російською мовами, уміти віднайти спільну мову із будь-якою людиною;
  • Уміння імпровізувати у будь-який момент;
  • Чудова пам'ять і уміння концентрувати увагу на важливих моментах свята;
  • Привабливість і відмінне почуття гумору;
  • Здібності контролювати хід свята; 
  • Уміння швидко розвеселити і відволікти гостей;
  • Навички утримувати увагу публіки;

Обов’язками тамади на будь-якому святі є ретельне планування заходу, розробка етапів святкування, підготовка сценарію, пошук вдалих жартів, тостів і ліричних відступів. Артист має не тільки покладатись на власну інтуїцію і зважати на досвід, а й тісно спілкуватись із замовниками і організаторами свята. Ідеальний варіант – заключити співробітництво із професійним агентством, співробітники якого на професійному рівні займаються підготовкою і проведенням свят. Важливими перевагами звертання до агентств є гарантія організації оригінального та незабутнього заходу. 

                                          
0
00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
01/12 
start stop bwd fwd
     

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Найти тамаду

Рекламный блок

Здесь может

быть Ваша

реклама